Administration

 

Kirsten Thomsen Bennedsen : Skoleleder

Skoleleder

Kirsten Thomsen Bennedsen

Tlf.: 2349 9341
Email: skoleleder@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Thulevej 13
7100 Vejle

Anette Madsen : Skolesekretær

Skolesekretær

Anette Madsen

Tlf.: 7538 4402
Email: kontor@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Søndervold 118
7200 Grindsted

Else Sandhøj Rasmussen : Bogholder

Bogholder

Else Sandhøj Rasmussen

Tlf.: 40271615
Email: esr@sandhoej-bf.dk

Adresse:
Vestervej 7
7182 Bredsten

 

Lærere

 

Claus Kragelund Damgaard : Lærer / Souschef

Lærer / Souschef

Claus Kragelund Damgaard

Tlf.: 2444 8785
Email: clausd@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Staushedevej 40
6622 Bække

Lilian Sørensen : Børnehaveklasselærer/pædagog

Børnehaveklasselærer/pædagog

Lilian Sørensen

Tlf.: 2349 9348
Email: lilians@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Holleskovvej 9
6683 Føvling

Anne S. Rasmussen : Lærer / Tillidsrepræsentant

Lærer / Tillidsrepræsentant

Anne S. Rasmussen

Tlf.: 2068 4977
Email: anner@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Engvænget 4
Gjerndrup
6650 Brørup

Jesper Skov Sørensen : Lærer

Lærer

Jesper Skov Sørensen

Tlf.: 5365 3023
Email: jespers@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Åbøllingvej 15
6683 Føvling

Birte Schmidt : Lærer

Lærer

Birte Schmidt

Tlf.: 2991 4066
Email: birtes@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Vestervang 144
6650 Brørup

Eva Schrøder : Lærer

Lærer

Eva Schrøder

Tlf.: 40765755
Email: evas@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Dreyersvej 37
6000 Kolding

Marie Cecilie Schmidt : Lærer / Suppleant for Tillidsrepræsentant

Lærer / Suppleant for Tillidsrepræsentant

Marie Cecilie Schmidt

Tlf.: 5337 3633
Email: maries@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Ribevej 19, 1. sal
6650  Brørup

Charlotte Assenholt : Lærer

Lærer

Charlotte Assenholt

Tlf.: 2395 0390
Email: ca@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Risgårdvej 4
6650 Brørup

Anne Dorte Hausted : Lærer

Lærer

Anne Dorte Hausted

Tlf.:
Email: annedorteh@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Knorborgvej 2
6630 Rødding

Helle Andersen : Lærer

Lærer

Helle Andersen

Tlf.: 28727123
Email: hellea@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Adsersbølvej 9
6650 Brørup

Helle Lundager : Lærervikar

Lærervikar

Helle Lundager

Tlf.: 61313498
Email: h.lundager@hotmail.com

Adresse:
Enggade 4B
7100 Vejle

 

SFO

 

Trine Søberg : Pædagogmedhjælper    

Pædagogmedhjælper    

Trine Søberg

Tlf.: 23673333
Email: tstelt@gmail.com

Adresse:
Kildevænget 7
6600 Vejen

Lilian Sørensen : Børnehaveklasselærer/pædagog

Børnehaveklasselærer/pædagog

Lilian Sørensen

Tlf.: 2349 9348
Email: lilians@gjerndrupfriskole.dk

Adresse:
Holleskovvej 9
6683 Føvling

 

Andet personale

 

Erling Jepsen : Pedel

Pedel

Erling Jepsen

Tlf.: 2349 7402
Email: hoffjepsen@gmail.com

Adresse:
Præstevej 5
6650 Brørup

Edith Jensen : Rengøringsassistent

Rengøringsassistent

Edith Jensen

Tlf.: 3064 2545
Email: jn190561@outlook.dk

Adresse:
Ladelundvej 2
6650 Brørup

Laila Sløk : Rengøringsassistent

Rengøringsassistent

Laila Sløk

Tlf.: 7538 3369
Email:

Adresse:
Erantisvej 20A
6650 Brørup

John Lagoni Nielsen : Pedelmedhjælper

Pedelmedhjælper

John Lagoni Nielsen

Tlf.: 2664 0119
Email:

Adresse:
Bakkedraget 87
6650 Brørup